Nemovitosti

Pronájem výjimečného bytu 2+kk/T, 68 m2 + terasa, Praha 4 – Novodvorská

  Lokalita: Novodvorská ulice, Praha 4, autobusové spojení na metro Kačerov a Smíchovské nádraží, blízko nákupního centra Novodvorská Plaza, v dosahu English International School Prague. Přímo v domě četné služby – kosmetika, kadeřnictví, masáže, atd. V sousední budově jídelna a restaurace, sportoviště, atd. Možno doplatit venkovní ohrazené parkoviště přímo u budovy, případně garážové stání.

  Popis: Nově vybudovaný byt v částečně prosklené nástavbě v 15. patře budovy s nádherným výhledem na Prahu. Na patře jsou 3 byty s přístupem pouze pro jejich uživatele.

  Byt se skládá ze vstupní chodby 13 m2, kde je umístěna malá šatna s vestavěným nábytkem, v chodbě se nachází velká vestavěná skříň. Obývací pokoj o výměře 30m2 je vybaven kuchyňským koutem s moderní kuchyňskou linkou a všemi spotřebiči. Z ložnice 13 m2 je vchod do koupelny spojené s WC. Další WC je samostatné. Součástí bytu je komora s automatickou pračkou. Byt má částečně prosklené stěny s pojízdnými žaluziemi a vstupem na terasu. Je vybaven klimatizací.

  Na podlaze je dřevo a keramická dlažba.

  Vytápění je dálkové.

  V domě funguje nepřetržitě recepce. V případě pronájmu garážového stání je možno z podzemní garáže vyjet výtahem až k bytu.

  Cena: 13.500,- Kč/měsíc + 8 500 Kč fixní služby (možno odečíst DPH)

  Related Projects

  This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!