Reference

Děkujeme za důvěru našim stávajícím klientům.
Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě.

Jsme mladá rodina, které se díky vám podařilo získat perfektní byt. Konečně my i naše děti bydlíme důstojně a máme dostatek prostoru. Vaše znalosti jsou perfektní. Ceníme si hlavně obětavosti, se kterou jste nám pomohli.
rodina Mikulova
Praha 7
Děkujeme tímto RK Weber za úspěšný prodej domu v Poděbradech. Byla to pro nás dlouhou dobu noční můra, než jsme poznali Vaši RK. Vaše profesionalita a ochota, lidské jednání a individuální přistup si nás získaly. Při příštím prodeji se na Vás určitě obrátíme.
manželé Hanákovi
Praha 10
Děkuji za výbornou spolupráci při prodeji mého pozemku na Praze-východ. Pan Weber mi pomohl s přípravou a obíhání úřadů, na které jsem neměl sílu. Obdivuju jeho profesionální přístup a velkou trpělivost. Umožnili jste mi přilepšit si k důchodu a mít důstojné stáří.
Josef Voska
Říčany
Dobrý den, jsem invalidní a těžce se pohybující důchodkyně. Díky paní Weberové se mi podařilo rychle prodat byt a odstěhovat se k dceři. Moc děkuji a přeji mnoho dalších úspěchů.
Božena Havlová
Praha-Modřany
Dobrý den, chtěla bych poděkovat za rychlost a vstřícnost při zhotovení odhadu pro dědické řízení a jeho zaslání notáři. Díky Vaší RK se pozůstalost po mém manželovi podařilo rychle uzavřít.
Iveta Kopecká
Praha 4
Vážená paní Weberová, velice děkuji za prodej naší nemovitosti. Situaci jsme s dalšími třemi spolumajiteli řešili několik let. Vy jste mezi nás vnesla soulad a realizovala úspěšný prodej.
Jana Holcová
Kolín
Spolupracovnice mi doporučila Vaši realitní kancelář pro prodej mého bytu v Modřanech a souběžného obstarání menšího bytu v lokalitě. Vaše služby byly rychlé a úžasné, s novým bydlením jsem velmi spokojená a s vděčností na Vás vzpomínám.
Věra Květová
Praha-Modřany
Vážení, moc Vám děkuji za zprostředkování koupě bytu pro naši rodinu a za prodej našeho minulého bytu. Díky Vám se již netísníme se dvěma dětmi ve 2+kk a Vánoce jsme si užili již v novém komfortu.
Ing. Iveta Demlová
Praha
Vážená paní Weberová, moc jste mi pomohla. Děkuji Vám za vstřícný a profesionální přístup při vypracování zadaných materiálů a orientaci při prodeji nemovitostí. Jakmile budou mé právní záležitosti dořešeny, ihned se na Vás obrátím s prodejem zděděných nemovitostí.
Jitka Procházková
Praha
Kamarád mi poradil Vaši RK. Potřeboval jsem prodat chalupu, chyběly mi peníze do rozjezdu podniku. Prodej se nedařil, jednou v hospodě Domyno mi poradil vrchní, že v domě je RK a že ji lidi nepomlouvají. Tak jsem vyjel do patra a oslovil RK Weber. Chalupu prodali za měsíc, prošli se mnou řádek po řádku kupní smlouvu, asi stejně s kupcem, vyřídili katastr, notáře, s kupcem mě povozili od banky k bance. Za finální tečku považuju připravené papíry, kde na místě všech mých budoucích podpisů se krčil malinký, tužkou napsaný křížek. Abych se opravdu nespletl a nikde nic nechybělo.
Jiří Svoboda
Praha 4
Dobrý den, jsem velmi ráda, že jsem si vybrala Vaši realitní kancelář. Weber a spol. se zhostila všech náležitostí kolem prodeje rodinného domu s rychlostí, precizností a profesionalitou. Při dalším prodeji nebo nákupu nemovitosti bych určitě volila znovu tuto osvědčenou a spolehlivou značku. Děkuji a přeji celé firmě hodně stejně spokojených zákazníků jako jsem já.
Miluše Vrchotová
Dolní Břežany
Vážená PhDr. Lenka Weberová Realitní kancelář Weber a spol. Chci Vám tímto velice poděkovat za Váš skvělý přístup a jednání ohledně naši koupě stavebního pozemku v roce 2015.Vždy se na Vaši Realitní kancelář Weber a spol, budu do budoucna kolem podobných záležitostí s důvěrou rád obracet. S úctou
Josef Uhlíř
Praha 9
S realitní kanceláří Weber a spol. mám ty nejlepší zkušenosti. Příjemné efektivní jednání, profesionální přístup, vstřícnost a výborné vyjednávací schopnosti. Člověk cítí, že je v dobrých rukách. Upřímně mohu doporučit.
Ing. Irena Frantálová
Praha
Vážená paní Weberová, děkujeme za dlouhodobou spolupráci v oblasti pronájmu a prodeje nemovitostí, která trvá již přes 15 let, zvláště pak za profesionální přístup v oblasti dokumentace a poradenství.
Věra a Vladimír Zbirovských
Praha 4
Dobrý den, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za zprostředkování prodeje mé nemovitosti v Českém ráji a následně za pomoc při pořízení nemovitosti v Praze. Velice si cením Vašeho lidského a hlavně profesionálního přístupu. Mohla jsem se na Vás plně spolehnout, takže díky Vám prodej a následná koupě proběhly naprosto hladce a bez problémů. Vše, na čem jsme se dohodli, jste splnili a dokonce některé činnosti i nad rámec Vašich povinností. Služby Vaší realitní kanceláře mohu všem svým známým jen doporučit.
Eva Peřinová
Praha 10
S Realitní kanceláří Weber jsem v posledních 15 letech spolupracoval již několikrát, jak při koupi, tak i prodeji nemovitosti. Ať byla daná situace sebekomplikovanější a požadavky prodávající a kupující strany seberozdílnější, vždy se podařilo najít vhodné řešení, a to rychle a efektivně. Já jsem se během celého procesu nemusel starat prakticky o nic, vše za mne zařídila RK. S čistým svědomím jsem ji doporučil několika svým známým i příbuzným, v případě potřeby bych se na ni s důvěrou znovu obrátil i já sám.
Michal Svoboda
Praha 4
Vážení Weberovi, v minulosti jsme se jako rodina několikrát setkali s Vaší realitní kanceláří. Vždy jsme byli spokojeni s profesionálním přístupem, ale též i s rychlostí s jakou byly naše požadavky vyřešeny. Rádi Vás doporučujeme i naším přátelům. Děkujeme za Vaše služby a pokud budeme ještě v budoucnosti řešit bydlení, opět se na Vás s důvěrou obrátíme.
Macháčkovi
Šestajovice
Když jsem hledala RK, která by mi pomohla prodat domek po rodičích, poradila mi kamarádka Vaši kancelář. Měla s vaší RK nejlepší zkušenost. Všechno, co mi říkala, všechno se splnilo. Vaše RK mi vyřídila i všechny náležitosti úřední, finanční, prostě jak říkala kamarádka – bylo to na klíč.
Jiřina Nesvadbová
Praha 5
Dobrý den, ke konci naší několikaměsíční spolupráce bych rád napsal několik děkovných řádků realitní kanceláři Weber a spol., která nám zprostředkovala koupi rodinného domu. Po prvním kontaktu s Vaší společností jsme byli velice překvapeni profesionálním vystupováním a hlavně až rodinným přístupem ke klientovi. Okamžitě po telefonátu následovala prohlídka domu, kde jsme se prakticky na místě dohodli o koupi. I když byl právě víkend, následovala schůzka v realitní kanceláři, kde jsme podepsali potřebné dokumenty. Další náležitosti probíhaly přesně podle scénáře a bez jakýchkoliv komplikací. V našem případě šlo hlavně o přesné naplánování náležitostí a potřebných úkonů. Jednalo se totiž o dvojsměnu. Závěrem bych ještě jednou rád poděkoval manželům Weberovým za jejich vstřícnost, profesionalitu a zaměření na klienta, kterou jsem v minulosti u velkých nadnárodních realitních společností nezaznamenal. Přeji hodně dalších spokojených klientů!
Jiří Vorel
Praha 5
... Prostě profesionálové! S realitní kanceláří manželů Weberových jsme přišli do styku při nákupu nemovitosti na Praze 4 v roce 2013. Šlo o pozemek se starší vilou a od samotného počátku našeho jednání jsme pocítili serióznost a vysokou odbornost pracovníků této realitní kancelář. Ing. Jan Weber jako erudovaný stavební inženýr dovedl poradit nejen s obchodní záležitostí týkající se vlastní koupě nemovitosti (příprav kupních smluv apod.), ale také se stavební problematikou a různými technickými záležitostmi.PhDr. Lenka Weberová pak dodala celému našemu jednání rychlý a úspěšný spád a navíc pomohla i při zařizování převodu přípojek a dalšími administrativními záležitostmi. Za důležitou zmínku stojí i to, že realitní kancelář nevyžadovala předem žádné jistotní či rezervační poplatky. Realitní kancelář manželů Weberových můžeme budoucím klientům plně doporučit a věříme, že se setkají se stejně vynikajícími a spolehlivými službami, jako jsme měli to štěstí my. O kvalitě kanceláře svědčí i udělení odborné ceny Zlatá makléřská berla.
Doc. Ing. Jiří Cibulka
Praha 4
Kamarád mi poradil Vaši RK. Potřeboval jsem prodat chalupu, chyběly mi peníze do rozjezdu podniku. Prodej se nedařil, jednou v hospodě Domyno mi poradil vrchní, že v domě je RK a že ji lidi nepomlouvají. Tak jsem vyjel do patra a oslovil RK Weber. Chalupu prodali za měsíc, prošli se mnou řádek po řádku kupní smlouvu, asi stejně s kupcem, vyřídili katastr, notáře, s kupcem mě povozili od banky k bance. Za finální tečku považuju připravené papíry, kde na místě všech mých budoucích podpisů se krčil malinký, tužkou napsaný křížek. Abych se opravdu nespletl a nikde nic nechybělo.
Jiří Svoboda
Praha 4
Moje osmdesátiletá matka potřebovala prodat svůj velký byt a koupit menší, vhodný pro jednu osobu. Vaše RK docílila prodeje i koupě téměř současně. Matka je v novém bytě spokojená. Celé jednání mělo jedinou chybu – byli jste na matku příliš rychlí, nebyla schopná sledovat zájemce o prodej, a tak výběr malého bytu nechala na mě.
Alice Švandová
Praha 4
Služby realitní kanceláře Weber jsem využil několikrát a vždy jsem byl maximálně spokojen. Přístup manželů Weberových je zcela profesionální, ať již jde o nákup nemovitosti, prodej nebo pronájem. Dlouholetá zkušenost v oblasti realitního trhu se projevuje například ve znalosti detailů, na které je třeba se zaměřit při koupi nemovitosti nebo při přípravě nájemní smlouvy. Určitě mohu služby kanceláře doporučit.
Robert Nový
Praha 4
Ráda bych poděkovala manželům Weberovým za jejich profesionální a velmi lidské jednání při prodeji mého bytu. Jsou to odborníci na správném místě, kteří dovedou poradit. Kdybych v budoucnu prodávala nemovitost, tak určitě budu volit RK manželů Weberových. Přeji Vám mnoho dalších úspěchů a spokojených klientů. Moc děkuji za Vaší skvěle odvedenou práci.
Markéta Houfová
Praha 4
Se službami RK Weber jsme byli velmi spokojeni. Vstřícné, milé a rychlé jednání. Vřele doporučujeme.
Michal Pieczka
Praha 2

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!