Nemovitosti

Prodej RD v Praze 10 – Pitkovicích

  O projektu

  Lokalita: Praha 10 – Pitkovice, mezi Uhříněvsí a Průhonicemi. Autobusové spojení na metro Háje (6 min.) a metro Želivského, vlaková stanice 3 km, školka v místě, škola v Uhříněvsi. V okolí je několik nákupních zón: Průhonice, Uhříněves, Horní Měcholupy, Štěrboholy, Westfield Chodov, vše do 10 min. autem.

  Popis: Zděný dvoupodlažní rodinný dům o zastavěné ploše 155 m2, skládající se ze dvou bytových jednotek 3+1 s příslušenstvím. Dům byl postaven v roce 1951 a v roce 2011 byla přistavěna další, nad starší částí domu je půda. V roce 2011 proběhla rekonstrukce, při které byla osazena plastová okna se žaluziemi, vyměněna střešní krytina za Tondach (pálená taška s glazurou) a instalovány nové radiátory topení.

  Dům má 300 m2 užitné plochy.

  V přízemí domu se nachází byt 3+1 se samostatnou koupelnou (sprcha), WC, šatnou, spíží a vstupní halou.

  V podkroví je byt 3+1 s WC, koupelnou (vana) a šatnou.

  Na podlahách jsou plovoucí podlahy a dlažba, v obou patrech je instalována kuchyňská linka.

  Dům je částečně podsklepen – 2 místnosti, v jedné bylo v roce 2000 instalováno tepelné čerpadlo (snížená elektrosazba), dále záložní kotel na tuhá paliva a další místnost je prázdná.

  Stavba stojí na rovném pozemku, na jeho hranici je plynová přípojka. Na pozemku je také samostatná zděná garáž, dřevěný domek na nářadí a nadzemní bazén s filtrací. Dům je napojen na městský vodovod a má také vlastní, 16 m hlubokou, studnu.

  Pozemek: 1.180 m2

  Dům je vhodný pro velkou rodinu, dvougenerační bydlení i sídlo firmy.

  Cena:           13.990.000,- Kč

  Výsledky

  Zděný dvoupodlažný RD.

  Related Projects

  This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!