Na trhu realit působíme již od roku 1992. Můžete se na nás spolehnout.

Jsme ryze rodinnou českou společností, která se vyznačuje individuálním přístupem ke klientovi a diskrétností všech obchodních transakcí.

Za dobu svého trvání jsme realizovali stovky zakázek pro tuzemské i zahraniční partnery. Našimi klienty se staly i společnosti jako Komerční banka, a.s. nebo Rádio Svobodná Evropa. Vedoucí realitní kanceláře PhDr. Lenka Weberová obdržela za realitní činnost ocenění „Zlatá makléřská berla“.

Od roku 1996 sídlíme v Praze 4, a tak největší objem zakázek je realizován na Praze 4 a přilehlých lokalit. Lze říci, že na tuto oblast jsme experti. Na základě doporučení však pracujeme na zakázkách po celých Čechách.

V naší kompetenci jsou i složité zakázky, kdy je nemovitosti například zapotřebí nejdříve připravit k prodeji. V roce 2006 jsme takto zajišťovali prodej 13 pozemků v Praze 12 – Modřanech včetně vybudování inženýrských sítí a komunikací. Součástí zakázky bylo i ošetření právních vad nemovitostí a zajištění financování.

Jsme velmi rádi, že úspěšnost realizace nám svěřených zakázek dosahuje 99 %. Tohoto výsledků dosahujeme díky komplexnímu řešení každé zakázky, kdy poskytujeme veškeré služby na trhu nemovitostí. Navíc každému, kdo se na nás obrací, poskytujeme bezplatné poradenství. Jsme si jisti, že i Vy budete s našimi službami spokojeni.

PhDr. Lenka Weberová
Vedoucí realitní kanceláře,
nositelka ocenění
Zlatá makléřská berla

Kontaktujte mě na mobilním telefonu: +420 608 957 978.

PhDr. Lenka Weberová se realitní činnosti věnuje od roku 1992. Vystudovala Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy, Filozofickou fakultu v Havaně a obor „Právní vztahy k nemovitostem“ na Právnické fakultě v Praze.

Ve své práci se obklopuje odborníky, kteří jí pomáhají řešit problematiku nemovitostí komplexně tj. v oblasti stavebnictví, práva a ekonomie.

V mezinárodní soutěži realitních kanceláří získala titul „Zlatá makléřská berla“ za kvalitu poskytovaných služeb a jejich komplexnost od náboru zakázky až po daňové přiznání. Za dobu svého působení v realitách má stovky spokojených klientů, kteří se pravidelně vrací.

Kromě makléřské práce se také věnuje publikační činnosti v oboru, upozorňuje na nešvary realitního trhu a byla přizvána jako konzultantka při tvorbě nového zákona o realitní činnosti. Jejím cílem je spokojený klient na prvním místě a jejím životním krédem je „Chtít znamená moci“.

Lenka Weberová žije a podniká se svým manželem v Praze 4. Je velkou milovnicí opery a ke svátečním okamžikům jejího života patří návštěvy světových operních domů. Její syn Honza Weber je úspěšným sportovcem a sedminásobným mistrem světa ve footbagu.

Přečtěte si také

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!